Artur Kerner vertelt met veel passie over zijn partnerschap bij Centropix en hoe magneetveldtherapie kan bijdragen aan het welzijn van zowel mens als paard. Het is zijn grote passie om te zoeken naar de meest effectieve behandelmethode. Met zijn kennis en ervaring wil hij anderen graag ondersteunen.
Je bent ruim 10 jaar geleden gestart met de praktijk, eerst in Leusden en nu in Gilze. Hoe is dit ontstaan?
“Ik ben mijn praktijk begonnen als bioresonantietherapeut. Later is dat uitgebreid met orthomoleculaire geneeskundige, darmtherapie en acupunctuur. In het begin werkte ik voornamelijk vanuit de humane hoek, maar de laatste paar jaar zijn daar ook paarden bij gekomen. Centraal staat dat ik altijd op zoek ben naar de meest effectieve behandelmethode. Door me te verdiepen in vernieuwende methodes ben ik acht jaar geleden in aanraking gekomen met magneetveldtherapie. Magneetveldtherapie wordt al langer op uitgebreide schaal in de paardenwereld toegepast, door ruiters, stallen en therapeuten.”
“Centropix is een nieuwe naam in het veld van magneetveldtherapie. Achter deze naam staan echter mensen en wetenschappers die al tientallen jaren uitgebreide ervaring hebben op dit vlak en daarin zeer mooie producten op de markt hebben gebracht. Nadat ik de Centropix Kloud, de uiterst innovatieve magneetveldtoepassing van Centropix, op het spoor was gekomen, heb ik deze op uitgebreide schaal getest en was verbaasd over de, vaak direct merkbare, effectiviteit van het product. Het effect was zo duidelijk dat een partnerschap bij Centropix niet kon uitblijven.”
Wat doet magneetveldtherapie?
“Magneetveldtherapie is een behandelmethode waarbij gebruik gemaakt wordt van elektromagnetische velden. Bij de Centropix Kloud werken we met een therapiemat (in twee formaten) die deze signalen uitzendt en zorgt voor een moleculaire activering. Het signaal van de Kloud is heel gevarieerd, er zijn vijf verschillende progamma’s met elk een eigen speerpunt, deze zijn qua sterkte aan te passen. Hierdoor is voor iedere situatie het meest effectieve signaal te kiezen. Het effect van magneetveldtherapie is dat belangrijke processen in het lichaam ondersteund worden bij het beter functioneren. Het signaal dat de magnetische energie uitzendt is ontwikkeld door professor dr. Wolf A. Kafka en dit signaal is zeer recent gepatenteerd.”
Je bent met humane behandelingen begonnen, waarom de overstap naar de paardenbranche?
“We hebben thuis zelf paarden en ik vind paarden fantastische dieren. Toen ik een bevriende sportruiter hielp met de ondersteuning van zijn paard door middel van magneetveldtherapie tijdens het herstel van een peesblessure, ontstond alles. Mede door de inzet van magneetveldtherapie is dit paard weer teruggekomen op het hoogste niveau in de topsport, terwijl de dierenarts had aangegeven dat volledig herstel waarschijnlijk onmogelijk zou zijn. Omdat de Centropix producten zijn gemaakt voor mensen, paarden maar ook andere dieren, ben ik gaan onderzoeken welke branche het meest interessant is. De paardenbranche trekt mij enorm aan omdat ik ervaar dat de paardenwereld meer open staat om nieuwe technieken toe te passen.”
Wat zijn de uitdagingen binnen de branche?
“Ik heb het merk een half jaar geleden ontdekt, en het is nog amper bekend in Nederland en België. In Duitsland en de USA zien we al duidelijk meer beweging. Daarom is mijn missie om binnen Nederland en België meer naamsbekendheid te creëren voor Centropix, en een leuk partnernetwerk op te bouwen met mensen die het welzijn van mens en paard zeer prominent voor ogen hebben hebben staan. Zo heb ik met een stand op grote evenementen gestaan zoals Jumping Amsterdam, de KWPN Stallion Show en het NK Springen in Deurne. Hier heb ik de mensen kennis laten maken met Centropix. Aan mij de uitdaging om deze naam, die nog relatief onbekend is, te introduceren in de markt en de mensen en paarden in de praktijk te laten ervaren wat de voordelen van de producten van Centropix zijn.”
Hoe ziet de toekomst eruit?
“Mijn droom is dat Centropix wordt gezien als een vertrouwd merk voor paardeneigenaren, therapeuten en stallen, als een aanvulling op hun reguliere training en therapie. Ik hoop dat het dagelijks gebruik van de producten van Centropix als normaal wordt beschouwd, omdat het een waardevolle toevoeging is op het welzijn van mens en paard.”
Heb je nog tips voor andere ondernemers?
“Lookin’ out for number one van Bachman Turner Overdrive is een muziekstuk dat mijn leven schetst. Ik ben altijd op zoek naar het beste en kan intens genieten als ik op welk vlak dan ook verbetering tot stand kan brengen. Ik wil ondernemers graag aanmoedigen ook voor het beste te gaan en te investeren in kwaliteit. Dat zijn voor mij belangrijke voorwaardes voor plezier, succes en tevreden klanten en partners.”
Meer informatie? Neem ook eens een kijkje op: www.gezondgilze.nl/centropix